0312 335 05 11 Öz Metro Nakliyat Ankara

Ankara Ofis Taşıma

Ankara Ofis Taşıma

Ankara ofis taşıma firmamız ile en kaliteli şekilde uygun fiyatlar ile taşının. Ankara ofis taşıma işlerimizi asansörlü, ambalajlı, marangozlu olarak yapıyoruz. Ofis taşıma işlemlerinde sizlere en kısa sürede sonuçlanacak kaliteli bir hizmet sunmak için çalışan Ankara ofis taşıma firmamız, taşıma öncesi yapılan ambalajlama uygulaması ile ve binaların uygun olması durumunda asansör aracı kullanarak, en az zaman kaybı ile işlemleri bitirmektedir. Ofisinizdeki tüm eşyaları en iyi şekilde ambalajlayarak güvenliğini sağlamaktayız. Demonte edilmesi gereken büyük eşyalarınız marangozluk konusunda deneyimli kadromuz tarafından sökülür ve her bir parça en iyi şekilde ambalajlanarak yeni ofisinize taşınır. Demontesi yapılmış eşyalarınız yeni adresinizde tekrar monte edilerek teslim edilir.

Ankara Ofis Taşıma İş Yeri Taşıma

Evden eve nakliyat firmamız, ev taşıma hizmetleri yanı sıra profesyonel ofis ve iş yeri taşıma hizmetleri de vermektedir. Taşımacılık sektöründe uzmanlaşmış deneyimli kadromuz ile işyeri veya ofisinizi mümkün olan en kısa zamanda ve en güvenli şekilde yeni adresinize taşıyoruz. Ankara ofis taşıma firmamı sizlere en az zamanı kaybettirecek ve kolaylıkla tamamlanacak bir taşınma hizmeti sunacaktır.

Ankara ofis taşıma işlemleri öncesi, iş yerinize gelen ekspertiz elemanımız eşyaların miktarını, ne tür eşyalar taşınacağını, hangi ambalajlama malzemelerinin kullanılması gerektiğini bu aşamada bir ön çalışma yaparak belirler. Bu çalışmadan sonra Ankara ofis taşıma firmamızın kadrosu, belirlenen günde ofisinize gelerek önce kaliteli ve özen gösterilen bir ambalajlama çalışması yapar. Ofis malzemelerinizin bu paketleme çalışması, Ankara ofis taşıma firmamızın eşyaların güvenliği için yaptığı bir işlemdir.

Asansörlü Marangozlu Ambalajlı Profesyonel Ofis Taşıma

Ankara ofis taşıma firmaları arasında kaliteli hizmetleriyle ön plana çıkan nakliye firmamız, sizin de Ankara içi veya Ankara’dan başka illere ofis taşıma işlerinizi uygun fiyatlarla yapacaktır. İş yeri ve ofis taşıma işlerinde uzmanlaşmış kadromuz ile faaliyet gösteren Ankara ofis taşıma firması olarak, sizlere de hizmet vermekten memnuniyet duyarız.